AntiXchat
NetCentrum talk
Xclient
XchatSuckz
Motto: Jestliže stav chování a konání tzv. adminů na Xchatu připomíná šlechtu a nevolníky, je snad něco špatného na tom, když se někdo pokusí o závan demokracie do zatuchlých bažin středověku?
Mirrory AntiXchat2: ax2.old-cans.com - ax2.wz.cz - antixchat2.host.sk - members.lycos.co.uk/antixchat2
AntiXchat2
AntiXchat2 banner pro třeba i Vaši stránku ;)Old-Cans - staré dobré gamesky :)Zvědavec - politicky nekorektní webzineBendib cartoons - Pen is funnier than the Sword
Počet návštěv
(od 12.5.2002)
104699

Vaše IP:
209.237.238.175

Právě online: 3

Kromě pevného základu bude tuto stránku tvořit hlavně Guestbook
...neboli kniha návštěv, chcete-li, v níž vám necháváme prostor k vyjádření, nápadům, tipům a komentářům.

přidej příspěvek - pokecej v quickchatu

Karel 14.04.2003 - 10:56
BLÝSKÁ SE NA NOVÉ ČASY
Xbot v akci - už je verze 6.4 beta!
Jak tu již trodas několikrát naznačil, jeho role v AX2 teamu skončila - proto od něj již, snad kromě malých úprav smajlíků a stránečky, neuvidíte žádnou další činnost, je totiž plnně vytížen.
A teď něco pozitivního. Zdrojáky posledního bota2 nám, BadAss týmu, byly předány a bot jsme celkem snadno zprovoznili, podstatně zdokonalili a vylepšili k nepoznání. Vytvořili jsme přehledný návod k použití, vysvětlující všechny parametry, včetně těch nových. Tento, spolu s posledním updatem roomid.txt, příklady zástupců a nastavení, seznamem mnoha proxyserverů spolu s utilitkou ProxyTester (umožňuje měnění proxy v IE za chodu!) a ukázkovým souborem nicky.txt je součástí nové DISTRIBUCE Xbota formou zip archivu.
Jaké distribuce? Inu, nic na světě není zadarmo a tak pokud chcete používat Xbota, musíte se zaregistrovat. Registraci vaší přezdívky (nemusí pochopitelně vůbec shodovat s Vaším nickem na xchatu) a vybraného hesla na http://ax2.old-cans.com/xbotlogin/ celý proces zahájíte. Následně nám na uvedený email, jenž po registraci získáte, napíšete, že máte zájem o Xbota, a obratem obdržíte adresu, na niž zašlete poštou složenkou C (anebo dopisem) registrační poplatek 50Kč. Po jeho obdržení Vám bude emailem zaslán Xbot a Vaše konto bude aktivováno. V případě, že detekujeme používání Vašeho Xbota více uživateli, bude Vaše konto, a tím i provoz Xbota, zrušeno bez nároku na náhradu.
Co registrací získáte? Navždy funkčního Xbota se zaručenými updaty - pokud zase xchat něco změní, či bude-li vyžádána nová funkce od Vás, registrovanách uživatelů.
UPOZORNĚNÍ
1) Věnujte prosím pozornost návodu k použití u Xbota!
2) Žádného z ostatních botů neplánujeme ani my, ani AX2 team zprovoznit - jsou příliš zastaralé.

VZKAZ XCHAT TEAMU
Dnešním dnem zahájíme časově neomezenou reklamu na náš nový produkt, Xbota na xchatu. Berte to jako demonstraci schopností Xbota. Děkujeme za pochopení

AntiXchatař 3.12.2004 - 21:37
vzkaz pro všechny Xchataře: Vy bando podělanejch zasranejch teploušů,děte do hajzlu vy mrdky podělaný zasraný! Vaše matky jsou pěkný kurvy když vám koupily počítače. Ty vaše posraný mozky bych spláchnul do hajzlu,ale předtím bych je ještě pořádně poblil a posral. Beztak máte v hlavě jen nasráno,takže ono by se hovno stalo,co?Mrdám na vás idioti,i na celej zkurvenej Xchat. A na celý zasraný netcentrum! Na obzvláště na posranýho Prazdroje a jemu podobný dementy administrátory! Takový ty keci ať vám dají antixchataři svátek si strčte do čůráka vy zmrdi! Na to vám tady každej z vysoka jebe! Připomínáte mi cikána kterej se vzteká že mu stát dává málo peněz na jeho 18 dětí! Bliju na vaše hroby a matky! Vyližte mi prdel!!!! Kokoti Xchatařský!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahojik 3.12.2004 - 21:37
Diablo.cz ty drž hubu seš úplná sračka co skoro nic neumí znám mnohem horší lidi než seš ty umí toho minimálně 2x víc než ty. to že ty si přijdeš na xchat s nějakym nickem a vytapetuješ těch tvejch mizernejch 20 rádků je hnus. to je nic proti tomu když sem na vlastní oči viděl jak Kámoš shodil na ( i když mizernejch ) 5 minut celej chat. Dokázal vykopat 240 Lidí z místnosti . Na něj abys měl by ses měl hodně učit ... Znám maníka kterej se dostal do xchatovskejch databází ... Jo a to co tady řikáš o adminech tak nevim jestli si děláš prdel či co nevim kdo jim lez furt do prdele ( ty )když mu blockli nick, kdo je šipkař jako svině ( ty ).. tak tady moc nečachruj když stejně umíš hovno Neberte to jako nějakou urážku či tak nějak prostě řikám pravdu takovou jaká já ... tady dělá ze sebe 1. přitom je úplná 0. Zdar

Kremca.INTELigent.geek 3.12.2004 - 21:37
Kdyby by sehnalo xxx lidi na Dos.Attack byl by to mazec .. kdyby nekdo byl udelejte nejakou prihlasku do toho du :-D

Kremca.INTELigent.geek 30.11.2004 - 19:56
No jako Xchat je trapnej .. je to pro

Sarinka=sluniiiicko 28.11.2004 - 20:46
achojik

Diablo.cz 28.11.2004 - 20:24
já si myslim že by měl bejt konec se všema adminama stejnak tam nejsou od ničeho jenom od samích AVE Antixchat2

Hlousek - Homousek 26.11.2004 - 11:03
Xchataři všech zemí... vyližte mi prdel!

marian 17.11.2004 - 21:00
Omlouvam se a dekuji za zaslani

marian 14.11.2004 - 8:48
No zaplatil sem 50,- za bota a bot nikde.To tak delate bezne

-trodas: mej trpelivost, posta neni tak rychla, jak by jsis asi pral, ale kontaktuji Karla, abych se dozvedel vice
Tak ne, update, penizky dosly, ale nekdo neuvedl login:heslo - a ani neodpovedel na mail, kde jsme o tuto nezbytnost k aktivaci zadali (no, neni to poprve bohuzel asi urcite ani naposledy... )

mr.X 13.11.2004 - 13:08
Ventilek.:
Ty adminská fóra mi připadnou dost veselá, vlastně úplně zbytečná, musím se usmát když vidím ty naivní uživatele co si myslí že to k něčemu je,(zatím pokaždé když tam někdo přišel se stížností dostalo se mu jen výsměchu, a ubohách choromyslných urážek), je to jen ktomu aby si lidi mysleli že se stím něco dělá ale přitom je to přecpané blbostí adminů snažících se ospravedlňovat terorizaci uživatelů tak aby to vypadalo spravedlivě.

Jaký je váš názor ?

thejerry 11.11.2004 - 20:26
pls o pomoc když v bot2 a bot universal dam start tak mi to napíše v chatu nezadal jste heslo a přitom mam vše správně

-trodas: netusim jak pres net pomoci lidem, jenz neumi cist

trodas 10.11.2004 - 0:46
Samozrejmne ze to mozne je
Ale mame i nejake naroky, jako aby clen provozoval i nejakou tu aktivitu a utoky na Xbordel

XCZat 9.11.2004 - 22:29
Chtěl bych se tu zeptat vedení této stránky,jestli je možno se stás členem Anti Xchat Teamu.Díky

Virus XCZat .

bbrruunneecckkaa 9.11.2004 - 8:19
zdrec lidi jak se vede??vubec nevim co je tohle za stranku jen mne ji nekdo dal tos sem sem zasla!!!tos inac je to pekne!!!tos zdravi vas verna chatarka baruska pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa pa

malyczek 9.11.2004 - 0:54
tak jsem se tu jen prisel podivat.Zdravim Trodase.Cus cus.

trodas 7.11.2004 - 13:24
http://members.lycos.co.uk/antixchat2/Voting_Machine.wmv

...hlasujte elektronicky!Urcite jdme pekne napalili ty Florido-demokraticke volice.
Elektronicke hlasovani.
Zadna papirova stopa.
Nic k prepocitani.
Super, no ne?
---------
A vsech 50 statu bude hlasovat elektronicky, az budu kandidovat v roce 2008.
Nadhera.

Kohen 7.11.2004 - 5:00
Paklíč... Jsi tu...?

Le.nnin.ek 6.11.2004 - 16:39
ahojky nechces si neco objednat z oriflameu kdyz budou ty vanoce budes mit tak levne a skvele darecky pro sve pratele co ty na to??nebo neco pro sebe?? kdo ma zjem tak mi poste na a jestli jte z Bruntalu tak to je fajn a jestli ne tak to nevadi to by se nejak vyresilo dekuji vsem

trodas 6.11.2004 - 1:48
Volby roku 2004 byly natolik těsné, že vítěz opět nebyl jasný, a ani kongres nedokázal najít cestu ze slepé uličky. Nejvyšší soud odmítl tentokrát vynést rozsudek, namísto toho vydal doporučení: Ať oba kandidáte uspořádají mezi sebou soutěž v chytaní ryb na zamrzlém jezeře ve Wisconsinu. Nikdo je nesmí doprovázet. Ten, kdo za pět dnů nachytá více ryb, bude prezidentem.
Prvního dne přinesl Kerry deset ryb. Bush nechytil nic. Druhého dne přinesl Kerry dvacet ryb, Bush opět nic. Třetího dne přinesl Kerry pětadvacet ryb a Bush zase nic. Zneklidněný Bush volal Cheneymu o radu.
"On pravděpodobně podvádí," řekl Cheney.
"Ničeho jsem si nevšiml," Bush na to. "Ale asi máš pravdu. Co uděláme?"
Cheney navrhl, aby další den Bush namísto chytání ryb tajně sledoval Kerryho. Čtvrtého dne večer volal Bush Cheneymu: "Dicku, měl jsi pravdu, Kerry podvádí."
"Co dělal?", chtěl vědět Cheney.
"Vysekal díru v ledu."

NELIBIMSETI 4.11.2004 - 16:20
Lidi mam dotaz neznate nějake finty na pokec stranky LIBIMSETI???? Ty kurvy jsou kurvy!Ja nevim co třeba něco at mě nemužou vyhodit a nebo at mužu někoho vyhodit ja i když nejsem Spravce!Děkuju moc!

kanec 4.11.2004 - 14:28
cus lidi chtel sem se zeptat jak se da zjistit IP adresa nekoho s kym prave kecam na chatu?

botkic 3.11.2004 - 10:36
jo parada sem na kaši zdar

m 29.10.2004 - 13:54
a ešče by to chtělo česky

trodas 29.10.2004 - 11:05
About Kerry (Playboy October 2004)
After prep school, Kerry matriculated at Yale, where his classmates gave him the playful nickname Senator Kerry. Upon graduation, inspired by his initial-sake, Kerry, enlisted in the Navy. He served as swift-boat officer in the Menkong Delta and was constantly trying to get his boat sunk so ho could rescue people. Upon completing an act of heroism, Kerry would receive a medal, witch he would then hold up in front of the poster of JFK in his room and shout, "I'm closing in, bitch."

trodas 26.10.2004 - 17:20
Vantomas - Xbot je, ale user je liny az beda Kdyby nebyl, nebo bylo vic useru, co s Xbotem atackuji a ne jen botuji, tak...

Ivo A. Benda - tady me nekdo pokousi No, dlouho pokouset nebude Este jednou si budeme muset precist takovyto trapne spatne prelozeny blabol, tak bude nasledovat vis co? Ban IP 194.108.34.45

paklíč - je vzdycky zajimave si poslechnout ty duvody, proc nekdo nekoho nema rad Buhuzel, ty se v tvem postu nejak - neobjevuji?

paklíč 26.10.2004 - 17:11
Ja na tu pojebanou zasranou mrdnu seru! Je to stejne smradlava nemita pica devka z E55 tak co tady ma co vypruzovat,kdyz pritom moc dobre vi ze jeji matka na ty debilni silnici slape taky! Jeji matka je tam nejhnusnejsi a nejsmradlavejsi kurva z celyho podelanyho kolektivu a fotr cikanskej pasak kterymu jeho pero zarostlo do jeho vlastni prdele! Zkratka je to famylie zrala na vstupenku do koncentraku! A toste jeste necetli ty sracky co ta svine zamrdana pise v ty Magii! Proste je to píča! Seru na ni i na celou tu jeji idiotskou cikanskou rodinku! Je mi na bliti z ni! Je mi na bliti z jejiho hnusnyho fotra a je mi na bliti i z jejich plesatyho cokla! NA BLITI!!!!!!!!!!!!!!!

Vantomas 26.10.2004 - 14:42
tak to je uzasny uz se sem serou i vesmirni lidi
2benda: nemuzes jit otravovat nekam jinam?

Ivo A. Benda 26.10.2004 - 13:41
23. Sdělení. 17. ledna 1997.

“Jak už jsem uvedl, já také nemám nic, co se týče majetku, anebo že bych bydlel takto, jako někteří vaši lidé, co jste si postavili do čela, ale máme my velitelé těchto vesmírných flotil jenom nejmodernější zařízení, nad nímž by vás přecházel zrak. Pěkné zařízení, lesknoucí se veliké společenské místnosti s obrazovkami přes celou jednu stěnu, a potom také malé obrazovky zabudované v našich malých vesmírných lodích. Každý člen naší společnosti má svoje soukromí, mají útulné, u vás se tomu říká kabiny, ale tam mají jen lůžko a toaletní potřeby, neboť naši mladí jsou celý tento náš čas, jemuž vy říkáte den, ve společenských místnostech, kde se nejen učí, ale i také se baví, a to takto. Ale vše je přístupné všem. A také se u nás naši mladí lidé vyučují zpěvu, tanci.

Velitel naší Veliké vesmírné flotily Aštar.”

24. Rozhovor. 17. ledna 1997.

“Já také nesedím na jednom místě. Ale vezmu si malou vesmírnou loď a letím k vám dolů, na vaši Zem, u nás je nyní vaše planeta Zem jako by nahoře, jsme nyní my z Ptaahovy flotily, kde máme své sídlo na jedné ze stanic, neboť hlavně tyto stanice vybudovali Plejáďané pomocí nejmodernější techniky.

Vedoucí biologicko lékařského centra výzkumného Jamara.”

“I my se přidáváme, jestli nás opravdu miluješ, sestro milá, to já Alena a také Hjlarra (čti Hilara) se přidáváme k těmto našim mužům, čili členům této výzkumné expedice, abyste také, lidé milí z této malé Země, měli vědomost, že tu nejen kromě mužů pracujeme i my výzkumnice, že se takto snažíme, totiž obsluhujeme spolu s muži tyto přístroje, ale také jsme se tomu museli učit, že potom takto létáme, ale musíme poslouchat naše velitele, neboť náš starý velitel je sice už moc starý podle nás, ale on je stále při síle a dost nám pomáhá, abychom se tomu všemu naučili, ale i doma máme naše rodiny, později muže, ale musíme se takto přizpůsobit, že stále máme jednoho, ale máme se navzájem tolik rádi, že třeba já nebo Taljda máme jednoho velitele, ale respektujeme ho ve všem. Jinak vše máme, to je přirozené. A to ti jistě náš velitel vše předával. Tvé i dříve přítelkyně z Vesmíru, víš, jak se stále spolu takto navzájem bavíme, také ti si přebíráme různé písně, i tu četbu, když velitel je někde jinde. Jak se to vše přemísťuje, někdy slyšíš jenom nás nebo Jamaru u toho jsme byly na zaučení, ale i jiní tu jsou, ale my tě chtěli informovat o tomto, že stále nesedíme na jedné stanici, stále sedáme do vesmírných lodí, a stále se snášíme na tuto Zem, ale z opačné strany, jenom takto pomocí telemetrické lodi se někdy spojujeme, ale ne nyní, to my sami si vedeme ruku, velitel nám to dovolil.

Výzkumnice Alena s Taljdou.”


Hanýsek 26.10.2004 - 12:17
paklíč : tobě ta huba ale jede mladej!

Vantomas 20.10.2004 - 21:15
hh. tak zas ten vas xbot neni tak dokonalej jak tu nekdo nekde pise . kazda dokonala vec ma nejakou slabinu ...
mno, tak az si zaregistrujete nicky tak se ozvete...

novějších 30 příspěvků < - > minulých 30 příspěvků
Provozovatelé a autoři tohoto webu se zříkají veškeré zodpovědnosti za informace zde zveřejněné (hlavně v sekci guestbook).