AntiXchat
NetCentrum talk
Xclient
XchatSuckz
Admin fóra Xchatu
Motto: Jestliže stav chování a konání tzv. adminů na Xchatu připomíná šlechtu a nevolníky, je snad něco špatného na tom, když se někdo pokusí o závan demokracie do zatuchlých bažin středověku?
Mirrory AntiXchat2: ax2.old-cans.com - ax2.wz.cz - antixchat2.host.sk - members.lycos.co.uk/antixchat2
AntiXchat2
AntiXchat2 banner pro třeba i Vaši stránku ;)Old-Cans - staré dobré gamesky :)Zvědavec - politicky nekorektní webzineBendib cartoons - Pen is funnier than the SwordManga, Hentai & porno image boardHackers RuleZz
Počet návštěv
(od 12.5.2002)
277032

Vaše IP:
209.237.238.178

Právě online: 1Tapetování na Xchatu
(know-how =:-))))

Účelem tapetování neni nic jiného, než docílit, aby uživatelům Xchatu "utekl" text z obrazovky a jest to tudíž činnost obzvláště zavrženíhodná a nehezká. Však je také po zásluze odmněňována kickem od správce, SS či admina v místnosti. Neohrozí ovšem texty uživatelů, jenž mají šeptání v novém okně...
Tapetovat se dá místnost "sklo" - či jednotlivec, v tom druhém přípaě si vás jistě časem dá do ignorace, takže není vhodné mu stále posílat z jendnoho nicku tapetu, je vhodné nicky měnit - proti tomu pak není obrany. Ani admin nic nezmůže - budete-li logovat své nicky náhodně do místností a postupně je budete používat... Musel by tak lítat z jedné místnosti do druhé - pokud nebude rovnou KILLovat či neblokne IP, což ještě donedávna fungovalo tak, že když už jste byli v místnosti zalogovaní, tak to nevadilo. Jen při refreshi (F5) na vás vyskočí, že vaše IP je blokována. Doporučuji Multiproxi a nový nick - nová IP adresa, protože nová proxina =:-)) (Xbot tohle um automaticku už dávno...)
A teď konečně jak na to v praxi.
Xchat zobrazí maximálně 200 znakový text - takže třeba 200x @ =:-))) (je vhodné co nejširší písmeno, hned se dovíte, proč. "i" rozhodně není tím správným kandidátem =:-))) Pro lepší tapetování je vhodné do textu vládat mezery, aby se text zalomil na co nejvíce řádků. Neb účelem přeci jest, aby se na jedno poslání zaprásklo co nejvíce obrazovky. Nejúčinnější je tato řada, jenž i při 1024x768 a velikosti textu 2 v Xchatu a střední velikosti písma v browseru (Explorer) "udělá" slušných 6 řádků (s delším nickem, kde prvním řádkem je pouze daný nick):

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Proto je ten první řádek tak dlouhý - aby se zalomil na další řádek a tapeta tak žískala další řádek k dobru =:-)))
Slušná ukázka vytapetovaného skla nebohé místnosti Prostějov

Xchat vám ale neakceptuje podruhé stejný text, takže při druhém vložení z clipboardu musíte jednou zmáčknout backspace, což jeden zavináč umaže a Xchat už neprotestuje. Při příštím vložení žádné mazání, a pří přespříštím zase smazat (či přidat, stačí mezeru...) nějaký znak, aby se řetězec lišil =:-)))

Barva je důležitá. Když si nastavíte barvu pozadí (jednoduše příkazem, napište /barva CCCCCC (pro stary Xchat v1.0 skin) BFC9D2 a je to! =:-))), tak méně zkušení uživatelé v roli správců nebudou vědět, která bije. A i těm zkušeným značně ztížíte ignoraci či kick, neboť musí text označit, aby viděli, kdo ho vlasně píše... =:-D (holčicky nemají šanci :)))
...a to se špatně dělá při pohybujícím-se textu a používání tlačítka stop není zrovna častým jevem. Tak jako tak, každé ztížení kiku je více než vhodné, to uznáte sami =:-)

Pak je ještě jeden způsob tapetování, a to tapetování vstupy a výstupy z místnosti. Možná si řeknete, co je to za blbost, ale neni. Ace.love a jeho kamarád DragonHeart mi předvedli, jak se to dá dělat velice efetivně, jinými slovy, než jsem se vzpamatoval, měl jsem takových 80 řádků tapety, což, jak jistě sami uznáte, je více než slušné. Samo, že vás kiknou, já takovýhle nick přidával do klíčů, ale ve výsledku je to jedno, neboť zcela určitě narušíte dění v místnosti více než dostatečně - málo kdo mívá nastavenou tak dlouhou historii - jen admini mají 100 řádků standardně.
Nuže, jak na to? Je to snadné. První způsob je takovýto: odlehčete vašemu připojení co nejvíce, dobrý ping je vším, a odejděte z místnosti. Nyní stiskněte levý ALT (ne pravý!!!) a šipka doleva a doprava odpovídá tlačítkům Exploreru zpět a dopředu. Zmáčkněte zpět a jste zpět v místnosti. Zmáčkněte dopředu a odešel jste z místnosti! Nemusíte čekat na obnovení obrazovky, to by tapetka za nic nestála. Doslova vibrujte prstíky a uvidíte na dalším, pozorovacím nicku v místnosti, jakých rozmněrů tapety jste dosáhli. Vyjímkou nejsou ani tapety výrazně přes sto řádků, neboť správce si občas odskočí a tak dále... Prostě - nikdo není na takovéhle akce zcela připraven. A často také nevědí, co mají dělat.
Druhý, podstatně efektivnější (Aceho metoda) je tento: nacházáte se v nějaké místnsoti. Nyní klikněte na tlačítko místnosti a v nabídce místností vidíte místnost, ve které jste. Pokud budete tapetovat tuto, stačí jež jen zmáčknout tlačítko přejít, pokud ne, vyberte cilovou místnost a opět přichazí na řadu tlačítko přejít. A teď přijde ten trik - v okamžiku, kdy se vám stránka načítá a už už to vypadá, že se zobrazí daná místnost, tak začněte velmi rychle mačkat tlačítko F5 a neustávejte. 100 řádků rychlým mačkáním máte doslova v pár sekundách, než kdokoliv zvládne jakkoliv reagovat. Enjoy!

Zpestřit tapetování si můžete malou srandičkou - mezerami. Jak jste si určitě všimli, html a Xchat také (je to html chatík, že) zobrazuje z mnoha mezer co zadáte jen jedinou. Proto je v html určen zástupný znak, jenž je mezerou, která nezmizí :) Poslední středník z tohoto znaku Xchat nevyžaduje (což nám získává více místa) a tak ho vypustime :) Znak je &nbsp :) Xchat vám povolí maximálně tolik těchhle znaku (vložil jsem do nich pár mezer, aby se tyhle nezalomitelne mezery nerozjížděly stránku... ty musíte samozřejmně vymazat): &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp& nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp& nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp& nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp *2* - coz staci, abyste dostali smajlík do prostoru a lidé se začali divit

Nuže, hrrr na tapetování!

...a my šikovnější tohle zábavou pověříme skriptíky či automaty jako Xbot =:-)))))

Provozovatelé a autoři tohoto webu se zříkají veškeré zodpovědnosti za informace zde zveřejněné (hlavně v sekci guestbook).