AntiXchat
NetCentrum talk
Xclient
XchatSuckz
Admin fóra Xchatu
Motto: Jestliže stav chování a konání tzv. adminů na Xchatu připomíná šlechtu a nevolníky, je snad něco špatného na tom, když se někdo pokusí o závan demokracie do zatuchlých bažin středověku?
Mirrory AntiXchat2: ax2.old-cans.com - ax2.wz.cz - antixchat2.host.sk - members.lycos.co.uk/antixchat2
AntiXchat2
AntiXchat2 banner pro třeba i Vaši stránku ;)Old-Cans - staré dobré gamesky :)Zvědavec - politicky nekorektní webzineBendib cartoons - Pen is funnier than the SwordManga, Hentai & porno image boardHackers RuleZz
Počet návštěv
(od 12.5.2002)
277030

Vaše IP:
209.237.238.178

Právě online: 1Útočení na adminy na Xchatu
(aneb zabij si svého admina =:-)

Kterak vrátit našim milovaným adminkům jejich arognaci? No, je zde pár možností, jak dotyčným znepříjemnit život =:-)
V zásadě asi tak 4 až 5 relativně nevinných způsobů, jak je obtěžovat. První způsob je je tapetovat, kdykoliv přijdou na Xchat. K detekci vám snad dobře poslouží odkaz admini online, který si budete refreshovat a tím sledovat pohodlnně všechny naše milované kamarády =:-)) Druhý způsob je floodovat jim emaily, i když jich určitě mají víc, tak přinejmenším ty, co mají uvedeny u svých nicku (/info2 admin) si malý flood určo zaslouží. Třetí způsob je floodovat jim vzkazové schránky na Xchatu. Do každé schránky se vleze jen určitý počet zpráv a do ignorace si vás přidají až poté - a příště to zkusíte s dalším nickem a tak dále... Čtvrtý způsob je floodovat jim mobily SMSkami. Ikdyby jste měli manuelne odeslat 20 SMSsek z každé z zhruba 6000+ anonymních proxin, bude to slušný záhul na mazání =:-))) (uživatelé Paegasu, pardon, T-Mobile) si pravda mohou zavolat na operátora a SMSky si nechat smazat =:-/) Je dobré s tím počítat a než si manuelně ničit prstíky, raději použít SMSbombera. No a poslední možnost, ta je pro svlečny prozvoňovačky. Holky mají v tomhle jasnou praxi, takže co takhle si prozvonovat svého oblíbeného adminka? =:-D Určitě vás za to bude mít nesmírně rád!
Nuž, zde přikládám několik telefonních čísel, co se mi podařilo získat (thx to AntiXchat guys and girls =:-))) a kdož znáte nějaké další, určitě mi dejte vědět. Rád je přidám do seznamu na odstřel =:-)))

Protože jsem podlehnul nátlaku ze strany webhostingu, (proto byl AntiXchat2 na host.sk adminem také smazán...) tak na následujících lincích (na občas jen napůl funkční stránky, pač bez databáze nejede guestbook ani počítadlo) telefonky na adminky zaručeně naleznete: AX2.old-cans.com   AX2.wz.cz   AntiXchat2.host.sk   members.lycos.co.uk/AntiXchat2 =:-))))

Jinak bych na tomto místě rád připomněl, aby výběr "vašeho admina" byl selektivní, tzn. abyste netapetovali zbytečně administrátory, jenž se snaží pro Xchat a lepší stav teamu něco dělat, jako byl MT_MOC, je BigGB či třeba bEMi. Jsou to sice bohužel spíše ty vyjímky, ale jsou. Mějte na paměti, kdo se do vás navezl a neberte všechny jedním šmahem za špatné jedince. Díky za zvážení užití poskytnutých informací =:-)

Přímé okýnko s mobily z jiného serveru je zde =:-)))

Máte mobil na admina? Napište nám jej do questbooku, či pošlete nám jej na mail teamu =:-)

Pak tu máme 4, zatím neidentifikovatelné mobily, dle mého odhadu náležící Eurosatanovi + nějakým jeho kamarádíčkům, jenž mě s nimi docela nadrzo prozvaněli a tapetili, takže budu jen rád, když se připojíte k mé reakci a pošlete jim pár desítek SMSsek, a» mají radost. (jinak identifikace mobilů také potěší =:-)))A nyní jak nato. Jak jistě všichni víte, SMSbombery nefungují, nebo» všichni operátoři zakázali posílání SMSsek přes mail, kde dříve fungovalo @sms.oskarmobil.cz ....
Takže, jak na to? Je to, jako vše, vlastně velmi prosté. Podle operátora si vyberete jeho stránku a odešlete z ní tolik SMSsek, kolik vám povolí, a až se dostanete na limit, použijte prostě další proxyserver a můžete zase v klidu pokračovat =:-))) (jak nastavit další proxyserver jest popsáno v sekci "Jak obejít blok IP?")
Malou či spíše větší pomocí jsou adresy typu SMSka, kde si po registraci přidáte otravné mobily do adresbooku a pak je velmi snadno a bez omezeni tapetujete doomrzeni. Nebo spíše do vypršení limitu, a ten je pouhých sto zpráv denně na jednoho uživatele - to pokud vás napadne si založit účet a z něj odesílat - abyste nemuseli vždy zadávat číslo. Anebo ještě lépe, když si vytvoříte v účtu skupinu, a jedním odesláním rozešlete SMSku na všechny mobily v ní uvedené. Bohužel, i v tomto případě jste omezeni na pouhou stovku SMSsek... Jistě, jsou i jiné SMS stránky, jako třeba SMS.cz a tak =:-)))
Docela dobrým nápadem se jevilo i založení si nového vlastního emailu (třeba na seznamu) s nastaveným filtrem, jenž zašle dotyčnému upozornění na mobil že mu došel mail. A při následném vybombardování tohoto mailu mailbomberem to dotyčnému zahltí mobil. Kde je problém? Opět je to zablokovaná SMSbrána. Jedinou možností je, že má dotyčný aktivní účet na t-zones (pro T-Mobile) a tím pádem platný SMS-email, jenž bude buď ve formátu čí nebo a tuto adresu nastavíte jako onu upozorňovací a tím pádem můžete bombardovat. Problém - málo-kdo má toto zapnuto a určitě si to v případě bombingu VELMI rychle vypne... =8-DDDpřesměrování U účtu si nastavíte zasílání upozornění při doručení emailu na mobil... a ne na svůj... =:-))))) (doporučuji seznam.cz)

Vlastní stránky operátorů se také, docela dobře, dají využít k doplňkovému bombardování, i když třeba Paegas/T-Mobile ma 120sec limit (na proxině z Koreje určo nikdy jiný než vy posílat SMSky na T-Mobile nebude =8-DDD), tak si alespň pamatuje číslo, takže jen vkládáte textík. Tady jsou přímé linky:

SMSka na T-Debile z netu :)
Eurotel
Oskar

Další věcí je následný text. Já jsem ze SMSsek, jimiž jsem byl napaden, si vypujčil tento:

BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER FOR YOU BOMBER

...Oskar vám ho kapet zkrátí, nicméně Eurotel/T-Mobile nedělají problém a jednou zprávou dotyčný dostane 5 SMSsek, což jej jiste vyjmečně potěší =:-D
Poštele-li jich 20, dotyčný dostane 100 SMSsek... Jistě, že si můžete vymyslet orginálnější text, anebo v textů více vyzdvinout přednosti dotyčného, nicméně faktem zástává, že si to stejně asi nepřečte ale dá smazat vše a udělá to (při kapacitě 10-ti SMSsek v mobilu) bohuzel jen 0,5x toho, kolikrát pošlete vaši tapetku na mobil. (pokud má mobil jenž umožnuje teda mazání všech zprv najednou, jako třeba můj Sony CMD-J5)
Uznavám, že je to poněkud nudná zábavička, ale bránit se musím, jsem-li napaden.
A pokud by tu byl nějaký chronický SMSkovač, tak by se možná dal na to napsat skriptík... =:-D Pokud by byl zájem... =8-)))


Nyní se pojďme věnovat floodování emailů a Xchatových schránek. Je to snadné =:-)))

Xchatová schránka udrží, podle délky zprávy, 30 malých zpráviček. To pro třeba tuto zprávu: "Zkurveni admini! Koukejte prestat delat na Xchatu akorat bordel a kikat a blokova nevinny uzivatele! Kdyz si chcete nahanet - jak jen jim to rikate - boty, tak si to jdete delat nekam na strelnici ale nevopruzujte slusny lidi! :-(((" Není tudíž nic snažšího, než si vzít seznam adminků pěkně za sebou (BigGB, Bircoff, f.g.h, BMW328Ci, GymJWM, Johny_Rambo, Northsteelman, P.E.P.A.T.O.R, Rubicius, Tranceman, deny.s, goa_snake, Jacob_von_Simek, JDC-com, jill77, keh, kEiThT, L.Darkr, Runner-HK, serein, Wocaseek, wolod, eurosatan), a naházet tyto odresáty do všech třech políček - normální zpráva, zaslat kopii i zaslat skrytou kopii (tzn. že u te skryté nebode pro ostatní vidět, kdo to všechno dostal) - to proto, abychom mohli odeslat zprávičku jen 10x a každý adminek ji pak dostane 3x =;-))) Což ho jistě potěší a vyflooduje mu schránku =:-)))
My šikovnější si na to uvšem uděláme skriptík, ve kterém budeme jen mněniti na začátku login s heslem, neboť nevýhoda tapetování schránek je v tom, že bych se divil, kdyby si adminci nedali dotyčný nick fofrem do ignorace =:-))) V případě červených hvězdiček asi přijde i na rušení nicků... =:-DDDDD
Takže, pokud se chcete občas dobře pobavit, stáhněte si MacroExpress3 a v něm spusťte následující skriptík, předtím si ovšem založte vlasní nick (neb se obávám, že nick "milacekxchatteamu" bude asi killnut - i když kill vás neohrozí od zasílnání zpráv - tak v tomto případě myslím že dojde k zrušení nicku natošup =:-)))
Dalším způsobem je použít skvělého příkazu /vzkaz, třeba "/vzkaz bircoff Ty jeden zatracenej arogantni bastarde!!!" a tento příkaz 30x odeslat. Dá se k tomu samozřejmně zneužít bot, nicméně jest poněkud nepohodlné přepínat nicky manuelně, takže co takhle specielní bot, který si vezme seznam lidiček, a každému zašle 30 zpráviček? =:-))) Správně, je to bleška =;*) Takže tadyhle jeden máte! Použití je snadné a jasné -
Enjoy!

A když už jsme u toho MacroExpressu, tak tady máte skriptík, jenž vytapetuje fórum na team.xchat.cz neuvěřitelným způsobem. Problém je, že to hodně lidíček má pravo mazat (každý adminek, Algar... a ještě se jich asi pár najde =8-DDD). Nicméně proti skriptíku se jde těžko, tak jim můžete také docela dobře zatopiti. Přinejmenším, než vám bloknou IP adresu =:-DD


A teď na emaily.
Pomocí "Kdo je kdo" Xchat funkce, či /info2 "Váš oblíbený administrátor" snadno zjistíte email dotyčného. Ten zadáte do malinkého jednoduchého emailBomberu, jenž jsme pro Vás připravili.Takže, malý návod - pokud se v něm již od pohledu nevyznáte či Vám nepomáha anglická nápověda v programu, když najedete myší na políčko a chvíli počkate... =;-)
Takze zleva doprava, odshora-dolů =;-)
První na ráně je adresa SMTP serveru, jenž zneužijete pro odesílání emailu. Seznam je docela dostačující, pokud nejdete přes zhruba 1000+ emailů, pak Vám dočasně odpojí IP adresu, což jest nemilé =:-)))) Následuje port, ve většině případů je to 25 pro SMTP, ale jeden nikdy neví.
Dál je cíl - Gymův email je hezký cíl =:-DDDD ...ale jsou i jiné hezké emaily...
Následuje soubor, jenož text se použije jako hláška, takže si napište krátký a výstižný textík, uložte ho jako txt soubor a tlačítkem load ho nahrajete =:-))))
Pak následuje položka From, neboli - od koho. Jaká email to zadá jako zdrojový. Při použití SMTP seznamu je treba zadat email na seznamu, a jinak jste neomezeni svou fantasií. Pokud chcete nekoho očernit, máte snadnou možnost =:-DDDD
Políčko "subject" je pro text, jenž bude titulkou (proste subjectem a basta! =8-DDD) Vašich emailů.
Speed v mS - je to rychlost, s jakou se budou odesilat emaily. Pokud chcete, jako já na ukázce, jen malé poškádlení se stovkou emailíků, můžete je odesílat i rychleji než jednou za sekundu (1000 mS) - 500 je celkem v pohodě, dalo by se jít i níže, možná, trošku... =:-)))
Políčko "count", neboli počet je také snad jasné - prostě počet emailů, jenž budou dotačnému oblíbenci zaslány. Zatržítko "Infinite" - neomezený - způsobí, že emaily budou odesílány neustále - s dlouhou predlevou 3000 - 6000 mS by se tak daly posílat emaily celou moc, teoreticky, ale ty následky bych nechtěl vidět =8-]
Proxy slouží, stejně jako u Exloreru a jiných programu, k maskování Vaší IP adresy IP adresou proxyserveru. POZOR! Většina proxyn nepodporuje SMTP port 25!!!" ...a konečně položka "Rand num" způsobí přidání náhodného čísla do subjktu emailu a jeho textu. Účel je snad jasný. Takovéto emaily pak nelze (nebo alespon ne tak snadno) odfiltrovat jako duplicitní... =B-)

No a dokud Vám to do výstupu píše "250 ok" a "354 go ahead", tak je vše v pořádku a emailserver odesílá Vaše emailíky. Chybovou hlášku rychle poznáte =:-]
Enojy!
Download zde.

Provozovatelé a autoři tohoto webu se zříkají veškeré zodpovědnosti za informace zde zveřejněné (hlavně v sekci guestbook).